"Aktywizacja osób niesamodzielnych i opieka dzienna w Dziennym Domu Opieki"

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020
Numer i nazwa Osi priorytetowej: RPSW.09.00.00 Włączenie społeczne i walka z ubóstwem.
Numer i nazwa działania: RPSW.09.02.01 Ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych
Numer i nazwa poddziałania: RPSW.09.02.01 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych (projekty konkursowe)

Opis projektu

NAZWA PROJEKTU: Aktywizacja osób niesamodzielnych i opieka dzienna w Dziennym Domu Opieki

OKRES REALIZACJI PROJEKTU: 2019-10-01 – 2022-03-31

INSTYTUCJA ZARZĄDZAJĄCA: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

TYP OPERACJI W RAMACH NABORU: 1. Deinstytucjonalizacja opieki nad osobami niesamodzielnymi, poprzez rozwój alternatywnych form opieki nad osobami niesamodzielnymi ( w tym osobami starszymi), obejmującą: tworzenie miejsc świadczenia usług opiekuńczych w formie usług świadczonych w społeczności lokalnej w nowych jak i istniejących placówkach zapewniających opiekę dzienną i całodobową ( w tym osób starszych, niepełnosprawnych, chorych).

OBSZAR REALIZACJI PROJEKTU: (województwo świętokrzyskie, powiat buski, gmina busko-zdrój)

WARTOŚĆ PROJEKTU: 2 646 811,25 zł

BIURO PROJEKTU: